Курси валют

02.2018

UAH 31.50
USD 1.20

Гарантiя та повернення

 
 
1. Гарантійні зобов\'язання не поширюються на витратні запасні частини і матеріали (масла, фільтри, технічні рідини, автокосметику, лампи, свічки, електронні блоки, запобіжники тощо). Даний вид товару перевіряється на його цілісність і працездатність в момент отримання.
 
2. Товар, що має візуальні дефекти (обумовлені процесом виробництва або зберігання) може бути замінений на аналогічний, або відшкодована його повна вартість.
 
3. Будь-яке повернення деталей на нашу адресу підлягає попередньому узгодженню. Узгодження проводиться тільки по електронній пошті. При цьому Вам необхідно вказати причину, по якій Ви вирішили повернути деталь, узгодити повернення з менеджером нашої компанії. Причина повернення - пересортиця (невірне вкладення), некомплект (не пізніше 2-х днів з моменту отримання). Узгодження відбувається з Вашим менеджером. Копія листа надсилається також на zlateauto@ukr.net. Причина повернення - заводський брак деталі, виявлений до установки. Узгодження відбувається з менеджером відділу повернень
 
4. Якщо товару підлягає поверненню через його дефект, і він уже встановлювався на автомобіль, Вам необхідно надати:
- довідку і висновок сервісної станції про проведення робіт по установці даного товару на автомобіль клієнта і його непридатності;
- копію замовлення-наряду автосервісу, де проводилася установка товару на автомобіль;
- копію ліцензії даного сервісу на проведення робіт по установці цього виробу та обслуговування даного типу автомобіля;
- копію сертифіката відповідності на надання послуг надаються сервісом;
- документ, що підтверджує факт придбання Товару у Продавця.
 
5. Повернення товару здійснюється за попереднім погодженням. Продавець не здійснює виїзд до Покупця при поверненні товару.